CENTRUM FOTOGRAFII – TUCHÓW, UL. KOŚCIUSZKI 1 TEL. 790-46-46-10
E-MAIL: GKUBIT@o2.PL NIP: 993-028-94-42 REGON 121335190
kubit.iportfolio.pl

środa, 11 sierpnia 2010

Polityka prywatności

Firma Centrum Fotografii szanuje dane osobowe swoich użytkowników, którzy zarejestrowali się w serwisie. Polityka prywatności, która znajduje się poniżej, zawiera noty o prawach autorskich, oraz zastrzeżenia prawne, a także wyjaśnienie problemu danych osobowych.

Ochrona danych osobowych:
Centrum Fotografii nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych (w tym również adresów e-mail) użytkowników / czytelników serwisu i wszystkich "podserwisów".

Gromadzenie danych osobowych:

Centrum Fotografii posiada bazę informacji o swoich użytkownikach. Ich podanie jest dobrowolne i potrzebne do procesów rejestracyjnych w korzystaniu z serwisu. Z reguły są to imiona użytkowników i wymagany aktualny adres e-mail.

Centrum Fotografii daje możliwość modyfikacji czy całkowitego usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych (w celu całkowitego usunięcia danych udostępniamy adres: grzegorz.kubit@gmail.com w celu kontaktu w tej sprawie).

Wiadomości/Reklama

Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyskaliśmy dzięki działalności związanej z serwisem centrumfoto.blogspot.com lub fotosklepy.pl (rejestracja, newsletter). Pod tym określeniem rozumiemy informacje o nowościach w serwisie oraz komercyjne reklamy.

Prawa autorskie

Zawarte w całym serwisie centrumfoto.blogspot.com materiały nie mogą być wykorzystywanie na innych stronach WWW. Są to publikacje chronione prawem autorskim i ich używanie jest łamaniem prawa polskiego.

Wyłączenie odpowiedzialności

Firma Centrum Fotografii zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności za wyjątkiem punktu traktującego o ochronie danych osobowych, który nie będzie podlegał żadnym zmianom.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz