CENTRUM FOTOGRAFII – TUCHÓW, UL. KOŚCIUSZKI 1 TEL. 790-46-46-10
E-MAIL: GKUBIT@o2.PL NIP: 993-028-94-42 REGON 121335190
kubit.iportfolio.pl

środa, 13 października 2010

Największe i najnowocześniejsze laboratoria w Polsce...

Miło jest nam poinformować wszystkich, że firma Centrum Fotografii podpisała umowę z największą w Polsce i jedną z największych w Europie siecią laboratoriów fotograficznych - CeWe Color Polska. Mamy nadzieję, że nasza współpraca, zaowocuje zadowoleniem klientów, bo to jest dla nas najważniejsze.

CeWe Color obsługuje m.in: sieci sklepów Fotojoker, Empik, Vobis, RTV Euro AGD, MediaExpert czy Tesco. Cewe Color, to nie tylko tanie odbitki w świetnej jakości, ale także wszelkiego typu fotonadruki, fotogadżety i fotoksiążki.

Kilka faktów o CeWe Color: CeWe Color Sp. z o.o. należy do ogólnoeuropejskiego koncernu CeWe Color AG&Co największego na naszym kontynencie samodzielnego koncernu fotograficznego. Firma obsługuje codziennie dziesiątki tysięcy Klientów instytucjonalnych na terenie całej Europy.

Miliony ludzi w całej Europie, w tym również mieszkańcy naszego kraju, w wyniku współpracy CeWe Color z placówkami handlowymi otrzymują w najtańszej cenie swoje wymarzone zdjęcia. Wieloletnie doświadczenie, uzyskane na rynku polskim i rynkach innych krajów europejskich dają gwarancję skutecznego działania oraz stabilnego rozwoju podmiotów handlowych, które podjęły z nimi współpracę.

CeWe Color to  kilkuset osobowa profesjonalna załoga laboratoriów, to najlepszej klasy fachowcy z dziedzin fotografii, chemii, elektroniki, mechaniki precyzyjnej i informatyki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz